Nowość !

Plakaty

Katalogi / Karty menu / Podkładki pod talerze

Katalogi szyte

Katalogi / Karty menu / Podkładki pod talerze

Pozostałe opcje...

Pozostałe opcje...

Pozostałe opcje...

Pozostałe opcje...

Bestseller !

Bestseller !

782 57 57 80

bok@centrumwydruku.pl

Twój e-mail:
Jakie materiały potrzebujesz?
Ilość sztuk:
Plik do druku / nadruku:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy:

Zapisz się do newslettera i odbierz kod rabatowy:

Twój e-mail:
Potwierdź
Chcę otrzymywać newsletter centrumwydruku.pl
Wyślij
Wyślij
Zapisałeś się do newslettera — dziękujemy 😊
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
  1. pl
  2. en
  3. de

Szybka wycena napisz do nas e-mail:

Przy zamówieniu projektu ulotki -10% na jej wydruk

Ulotki ekologiczne

Szybka realizacja wydruku: 2 - 3 dni dni robocze

 

Zamów do godz. 7:00* - wysyłka na drugi dzień ! ! !

 

*opłać, prześlij pliki do druku [potwierdzimy poprawność plików e-mailem]

Ulotki ekologiczne

 

Podłoże:

EcoRecycled szary 140g |

 

Format:

A7 | A6 | A5 | A4 | DL

 

Kolor:

dwustronny CMYK (4+4)

 

Projekt:

mam swój projekt | zamówienie projektu [dopłata]


Expres

Standard
zamów dzisiaj
do godz. 10:00 🕛
Wysyłka: za 2 dni
 
Nakład
50
sztuk
100
sztuk
150
sztuk
200
sztuk
250
sztuk
500
sztuk
1000
sztuk
1500
sztuk
2000
sztuk
2500
sztuk

Ulotki ekologiczne – z korzyścią dla zrównoważonego rozwoju Praktyki biznesowe przyjazne dla środowiska stają się ważniejsze niż kiedykolwiek. Ulotki eko, do których wykorzystujemy m.in. papier kraft, to połączenie skutecznej reklamy z dbaniem o naszą planetę. Z czystym sumieniem polecamy ten produkt – możesz zadbać o promocję firmy, jednocześnie dając do zrozumienia odbiorcom, że marketing eko to Twoje naturalne środowisko pracy. Co zyskujesz? Oprócz pieniędzy, pokazujesz poprzez ekologiczne ulotki, że nie lubisz marnować żadnych zasobów – wykorzystujesz wszystko maksymalnie i w zgodzie z naturą.

 

Ulotki eko – skuteczna i niedroga metoda na pozyskanie klientów

Ulotki ekologiczne są tańsze niż tradycyjne – nie ma potrzeby kupować nowego surowca, wystarczy skorzystać z dostępnych materiałów. Możliwe, że oczami wyobraźni widzisz ulotki wydrukowane na papierze ustępującym jakością zwykłym ulotkom – nic z tych rzeczy! Świat idzie naprzód, a my korzystamy z nowych technologii – dlatego nasze eko ulotki świetnie nadają się na ulotki i foldery (EcoRecycled szary 140g) oraz na vouchery (EcoRecycled brązowy 350g). Potrzebujesz dotrzeć do masowego odbiorcy i nie chcesz nadwyrężać budżetu na reklamę? Świetnie się składa – mamy dla Ciebie ulotki ekologiczne.

 

Ulotki na papierze ekologicznym – promuj się naturalnie

Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży eko czy nie, ulotki na papierze ekologicznym są dobrym i niedrogim wyborem. Wszyscy wiemy, jaki los spotyka część z wydrukowanych ulotek – czekają na nowe życie. Pomagamy im w tym – życie ulotki jest krótkie, ale dzięki nam nabiera kolorów. Te kolory przyczyniają się do tego, byś Ty zarabiał więcej. Widzisz – wbrew temu, co mówią, że w reklamie nie jest kolorowo, możesz wypromować swoją firmę za grosze, skutecznie – dzięki ekologicznym ulotkom.

 

Ekologiczne ulotki – co warto wiedzieć przed zleceniem druku?

Ekologiczne ulotki doskonale się nadają do reklamowania przedsiębiorstwa, naturalnie. Zanim przekażesz nam materiały do zlecenia (pliki graficzne) i wybierzesz rodzaj papieru (szary 140g lub brązowy 350g), sprawdź kolorystykę grafiki, którą chcesz wydrukować na ulotkach na papierze ekologicznym. Co jest ważne: Kolor masy papierniczej ma wpływ na kolor wydruku Kolor żółty jest bardzo słabo widoczny na eko ulotkach Kolory: niebieski i czerwony na wydruku mogą mieć inny odcień, niż na grafice Kolor biały jest interpretowany jako kolor podłoża (czyli szary) Papier kraft jest bardzo mocny i wytrzymały dzięki gruboziarnistej strukturze Papier kraft najlepiej nadaje się do druku ciemnych grafik Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy. Druk to nasze naturalne środowisko.