1. pl
  2. en
  3. de

Wizytówki ekologiczne

Realizacja wydruku: 2 / 3 dni robocze

 

Zamów do godz. 09:00* - wysyłka nawet na drugi dzień roboczy ! ! !

 

*opłać, prześlij pliki do druku [potwierdzimy poprawność plików e-mailem]

 

Wizytówki ECO

 

Wizytówki eko - 100% z recyklingu – naturalna forma zostawienia kontaktu Nawiązujesz kontakty biznesowe i chcesz zostawić swoje dane kontaktowe? To naturalne, że tak, ale – możesz pójść krok dalej i zrobić jeszcze lepsze wrażenie. Wiele firm również zwraca uwagę na praktyki biznesowe przyjazne dla środowiska. Pokaż partnerom biznesowym, że prowadzisz swoją firmę w sposób odpowiedzialny z troską o naszą planetę. Możesz to zrobić w prosty i pomysłowy sposób – wręczaj klientom swoje wizytówki ekologiczne. Jesteś profesjonalistą i – naturalnie – dbasz zarówno o sprawy biznesowe, jak i otoczenie.

 

Wizytówki ekologiczne – biznes to Twoje naturalne środowisko

 

Wiesz, jak ważne jest pierwsze wrażenie – i oczywiście chcesz wypaść jak najlepiej przed swoimi potencjalnymi i obecnymi partnerami biznesowymi. Szukasz czegoś, co jeszcze bardziej podkreśli Twój profesjonalizm? Mamy coś, co świetnie się do tego nadaje – wizytówki ekologiczne wykonane z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu. Jedna wizytówka ekologiczna wręczona klientowi zaprezentuje Cię w lepszym świetle.

 

Wizytówki na papierze ekologicznym – pokaż, że nie marnujesz żadnej okazji

 

Wykorzystaj wszystkie możliwości, aby pokazać, że wszystkie okazje wykorzystujesz na 100% – eko wizytówki idealnie przemycą ten przekaz na spotkaniu biznesowym. Korzystanie z dostępnych zasobów ma dużą wartość dla przedsiębiorców – z wizytówkami na papierze ekologicznym widać jak na dłoni, że jesteś poważnym i rzetelnym partnerem. Jakie wizytówki ekologiczne możesz zamówić? Mamy eko wizytówki na różne okazje: Rozmiary: 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm Papier: EcoRecycled brązowy 350g, EcoBlended kukrydza 350g, EcoBleneded owoc kiwi 350g, EcoBlended oliwka 350g Druk: 4 + $ jednostronny lub dwustronny Nakład: od 100 do 15 000 sztuk w jednym zamówieniu

 

Oszczędzaj pieniądze i zasoby naturalne – wybierz wizytówki ekologiczne

 

Twój kalendarz jest już zapełniony spotkaniami biznesowymi? Planujesz zrobić świetne wrażenie i wyprzedzić konkurencję? Jasne, Twoja oferta jest ważna – to głównie za jej sprawą możesz zdobyć klienta. Zrób więcej – zaprezentuj coś więcej, niż tylko swoje atuty ofertowe – naturalnie. Pójdź krok dalej niż inni, zadbaj o szczegóły. Zamów swoje nowe, ekologiczne wizytówki i pokaż, że biznes to Twoje naturalne środowisko. Wizytówki ekologiczne to sposób na inwestycję w Twój wizerunek i oszczędzenie pieniędzy.

Specyfikacja:

 

+ wizytówki dwustronne CMYK lub CMYK+ poddruk biały

+ podłoże ekologiczne Materica Kraft 250g eco

 

+ wymiary 90x50 mm lub 85x55 mm [wielkość karty kredytowej]

 

+ nadruk wysokiej jakości w technologi HP Indigo

 

+ szybka realizacja wydruku 2 / 3 dni robocze

+ wysyłka kurierem Gratis na terenie Polski

 

+ faktura VAT

Szablony wizytówek 90x50mm

Szablony wizytówek 85x55mm

Temat pytania:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Załączniki [np. projekt, logo, inne materiały]:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytanie? Poniżej formularz kontaktowy: